Бланк для підписки періодичних видань: драйвер hp officejet h470

Інформаційний лист №1 (Каталог видань України на 2017 рік) · Інформаційний лист №2 (Каталог видань України на 2017 рік) · Інформаційний лист №3. Передплата на періодичні видання здійснюється за телефоном, електронною У бланку обов'язково вкажіть ваш номер телефону, електронну адресу. При одержанні періодичних видань для Для доставлення періодичних видань.

Запрошуємо Вас оформити передплату на періодичні видання області, При оформленні передплати Вам необхідно власноруч заповнити бланк. Скачати бланк на Каталог періодичних видань Севастополя 2014 Для оформлення. 6 квіт. 2015 У І кварталі наша установа вирішила оформити передплату на періодичне видання — газету «Бухгалтерія: бюджет» на 12 місяців. Каталог періодичних видань України ВИДАННЯ УКРАЇНИ ДЛЯ УКРАЇНИ на період з січня 2015 року. 27 вер. 2016 Наукова бiблioтека ЗНУ / Передплата періодичних видань на І півріччя 2017 р. БЛАНК передплати газет та журналів України. Головна / Довідка / Зразки оформлення бланків та типові документи про доставку/вручення поштових відправлень та періодичних друкованих видань. Розповсюдженню періодичних видань Для проведення підписки на газети. На газету. журнал. (індекс видання). на 20 ____ рік по місяцях. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7 8. 9. 10. 11. 12 (найменування видання). Вартість. передплати. грн. коп.

ПЕРЕДПЛАТА ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ: Для того щоб довести зв’язок з господарською. Передплату періодичних друкованих видань можна оформити. 27 вер. 2013 Скачати бланк на передплату (формат DOC). Діють наступні строки приймання передплати: На видання, включені в Каталог видань. Шановні передплатники! Передплату періодичних друкованих видань можна оформити: в будь-якому відділенні поштового зв'язку за готівковий рахунок. Передплатний каталог - перелік періодичних видань, що застосовується для підписки.

Розумниць „КОЛОСОЧОК” внесені у Каталог періодичних видань України. Передплатити ці видання можна у будь-якому поштовому відділенні України. Замовлено видань: 0. На суму: 0,00 Контактні дані для оформлення. Заповнити бланк періодичних видань на 2015 рік, для більшості видань.

Valdakind © 2010